پيش بارگذار بروك

درباره مجموعه آوای سلامت صبا آذرآبادگان

درباره مجموعه آوای سلامت صبا آذرآبادگان

مجموعه آوای سلامت صبا آذرآبادگان با شماره ثبت قوه قضاییه 42139 و شناسه ملی 14005715080 و مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای و مجوز از دادگستری ، کارتهای تخفیف درشبکه اختصاصی خود بر مبنای تخفیف آنی ویژه سلامت خانواده ها صادر کرده است. این شرکت به صورت مستقل بوده و هیچ گونه ارتباطی با شرکت های همنام یا مشابه ندارد.
ما افتخار داریم که کارتی را به شما ارائه میدهیم که از لحاظ درصد خدمات در صنفهای مختلف بی نظیر وبا کاهش هزینه های درمانی و رفاهی شما و خانواده محترمتان ، درخدماتی مانند: (دندانپزشکی بصورت تخصصی و خدمات پزشکی و خدمات رفاهی تفریحی و….) با مجوزات رسمی (خدمات دهنده دستگاههای کارت خوان درسراسرکشور) شروع به خدمت رسانی برای هموطنان عزیز نموده ایم.
ارائه خدمات با تعرفه مشخص که حتما به شما عزیزان ارائه میگردد (خدمات با ۳۰ الی ۵۰ درصد تخفیف واقعی به شما عزیزان)
این شرکت با جلب حمایت و مساعدتهای مدیران محترم بهره گیری از خدمات پزشکان و کارشناسان مجرب و دلسوز ، تمرکز توجه بر نیازهای جمعیت ، تحت پوشش و انتظارات مدیران ارشد این شرکت و همچنین استفاده از تکنینک ها و روشهای جدید در مدیریت سلامت ، رشد و بهبود مستمر در عملکرد خویش را وجهه همت قرارداده است و تلاش دارد تا حداکثر رضایت شما هموطنان عزیز را فراهم آورد.

تـفـکـری نـو در ارائـه خـدمـاتــ پـزشـکـی و دنـدانـپـزشـکـی و رفـاهـی

در جامعه امروزی یکی از معضلات عموم خانواده ها تامین هزینه های پزشکی و دندانپزشکی و رفاهی است. در همین راستا شرکت آوای سلامت صبا آذر آبادگان جهت کمک به اقتصاد خانواده ها در زمینه خدمات تخفیفی اقدام به اجرای پروژه بزرگ تخفیف کارت خدمات پزشکی و دندانپزشکی و رفاهی نموده است. همشهریان عزیز می توانند با تهیه این تخفیف کارت از تخفیفات قابل توجه ارائه شده در رشته های مختلف پزشکی ودندانپزشکی و رفاهی استفاده نمایند .

اهداف شرکت

تحقق ارزش‌های عالیه اسلام در امور پزشکی
پیشبرد و اصلاح امور پزشکی
ارتقای سطح دانش پزشکی
حمایت از حقوق بیماران
حمایت از حقوق صنفی شاغلان حرف پزشکی
تنظیم روابط شاغلان حرف پزشکی با نهاد‌های دیگر
حمایت از اقتصاد خانواده ها
توسعه خدمات دندانپزشکی در مناطق شهری و روستایی
ارتقاء سطح خدمات درمانی کشور
افزایش خدمات قابل ارائه در نظام شبکه های سلامت کشور
افزایش موجبات دستیابی جامعه به امکانات درمانی
ایجاد تناسب در سطوح خدمات درمان عمومی، تخصصی و فوق تخصصی کشور
توسعه و گسترش فرایند درمان
بستن
مقایسه
لیست علاقه مندیها 0